Продавець Інтернет-магазин АРКАД - Водозберігаючі технології розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
183 відгуків
+380 (99) 028-59-99
+380 (97) 976-14-18
Компания "Аркад" - Насадки для экономии воды

🚰 Насадки на кран для економії води ⁇ СТАНДАРТНА РЕЗЬБА

Приклад — відеообзор

Порівняння звичайного (неекономного) аератора, який найчастіше стоїть у змішувачі з економним італійським аератором.

Витрата води — 2,5 л/хв. Економія 80%

Насадки на кран для економії води стандартних розмірів

Насадки на кран для економії води: аератор для крана, стабілізатор витрати, регулятори витрати.

Насадки на кран бувають круглі та прямокутні, економні та неекономні, однорежимні та багаторежимні (з додатковими функціями), сенсорні та кнопкові. Струма  , що витікає з насадки, буває аерована (вода змішується з повітрям), спрей (потік води розбивається на безліч струменів) і ламінарна (струм'я без повітря створює єдиний потік). У 95% всіх змішувачів, які продаються в Україні, встановлені неекономні круглі аератори (пластиковий картридж) або металеві сіточки в латунному або алюмінієвому, або пластиковому пофарбованому під хром корпусі із зовнішньою різзю М24*1 (тато) або з внутрішньою різзю F22*1/М22*1 (мама).

Типи струменів витікачів із крана

Аерована струменя
 
Спрей струменя
 
Ламінарний струмінь

Винятки 5% становлять насадки на кран із круглою різзю:  М16*1, М16,5*1, М18*1, М18,5*1, М20*1,  М21*1, М21,5*1, F16*1, F18*1, F20*1, F22*1 і найбільша М28*1. І зовсім дуже малий відсоток прямокутні та овальні насадки. Аератори для змішувача (стандартних розмірів) відрізняються один від одного за: зовнішнім виглядом, кольором, розміром, пропускною спроможністю води, типом струменя тощо. 

Економний аератор для крана або стабілізатор витрати води встановлюється на край носика (гусака). Насадки на кран частково обмежують витрату води, а  Далі воду змішують із повітрям, водночас утворює потік повітряно-водної суміші в приблизної пропорції 2/3 повітря на 1/3 води, що в процентному зоні становить 70% повітря на 30% води,  при цьому якість струменя, що виходить із крана, не гіршає, а стає м'якшою та комфортнішою для її використання за призначенням, а якщо вода підігрівається нагрівальними пристроями (газовий котел, електричний бойлер або газова колонка), то додатково відбувається економія газу або електрики  до 30%. 

Звичайні, стандартні — неекономні аератори.

Ці аератори спочатку встановлені на змішувачах/чернах.

 

Витрата води в цих аераторів від 12 до 16 літрів за хвилину

Економія води 0%

 

 

 

 

 

 

 

Скільки в середньому сім'я з трьох осіб споживає вдома води на добу? 

На сьогодні за нормами на одного жителя України припадає  11 м3 води на місяць або 366 літрів/добу (без лічильника).

Як показує практика, одна людина, у якої встановлені водовимірювальні прилади (водомірні лічильники) в середньому щомісяця використовується від 1 до 4 м3 (залежить від низки чинників).

 

Доведено, що після встановлення  аераторів води для змішувача, а також стабілізаторів/регуляторів витрата  для душу й обмежувача зливу для туалетного бачка об'єм споживаної води, як на її споживанні, так і на її відведенні ще зменшується до 70%.

Німці —  вважається найбільш економними жителями Європи. Вони перші придумали насадки для змішувачів, а також водоощадні насадки для душу та туалетних бачків. За статистикою, у 2014 році, на одного мешканця Німеччини припадає лише 70 літрів води на добу.

Встановлюючи в себе вдома та на роботі водоощадні насадки, Ви зможете істотно скоротити свій бюджет на оплату комунальних платежів за воду та водовідведення, а під час підігрівання води газовими колонками або електричними бойлерами — додатково заощадите гроші на оплату природного газу або електроенергії!

  Під час вибору насадок для змішувача і душу в квартиру, будинок або в організацію, де холодна вода підігрівається газовою колонкою, треба вибирати насадки для крана з пропускною здатністю не менш ніж 6 літрів на хвилину (оптимально 6 л/хв), а для душу не менш ніж 7 літрів за хвилину. Газовій колонці для увімкнення потрібно певний протік води в системі, приблизно 5,5 літра на хвилину. Інакше газова колонка розцінює це так, що вода не використовується й вона не вмикатиметься, і грітиме воду.  Ця інформація не стосується тих, у кого вода підігрівається газовим котлом, котельним і електричним бойлером.

Для заміни/установки аератора необхідно відкрутити металевий корпус зі свого гусака на змішувачі (корпус із внутрішньою різзю — F22*1 (мама) або корпус із зовнішньою різзю М24х1"), витягти неекономну насадку та замінити її на економну, а потім назад закрутити корпус за допомогою сервісного або іншого ключа. 

 

Треба також знати, що через крани у квартирі людина використовує лише 35% усієї споживаної води за добу, а інша частка витрати води припадає на душ. Отже, істотна економія коштів і природних ресурсів можлива лише за економії води на всіх джерелах водоспоживання: кран, змішувач, душ і туалетний бачок. 

Пропонуємо розглянути вже готові набори для економії води у квартирах і будинках, які укомплектовані насадками на кран, душ і туалетний бачок високої якості та за оптимальною ціною.

Ми даємо гарантію на всі пропоновані нашою компанією насадки для економії води. Ми вважаємо, що купівля та встановлення насадок для економії природних ресурсів — це найбільш безпрограшна інвестиція, оскільки вони встановлюються впродовж однієї хвилини без специфікаментів і без залучення сантехніка. Насадки окупаються від 20 днів до 3 місяців, а працюють до 15 років. Отже, всі наступні місяці та роки Ви матимете пасивний прибуток у формі заощаджених засобів на оплаті послуг ШКХ.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner