Продавець Інтернет-магазин АРКАД - Водозберігаючі технології розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
183 відгуків
+380 (99) 028-59-99
+380 (97) 976-14-18
Компания "Аркад" - Насадки для экономии воды

Економія води ‒ це реально!

Економія води ‒ це реально!

На сьогоднішній день постійне зростання вартості комунальних послуг стає реальною загрозою для сімейного бюджету більшості населення України. Вартість комунальних платежів стрімко зростає і особливо гостро постає питання раціонального використання води, природного газу і електрики.

Споживання води в квартирі або будинку може істотно розрізнятися незалежно від кількості мешканців. Головним чином це визначається звичками. Згідно зі статистикою, 40% споживаної в квартирних будинках води – це гаряча вода, а витрата води на окремого мешканця невиправдано високий. Слід також врахувати, що через кран у квартирі споживається лише 22-25% води, а левова частка витрат води перепадає на душ 56% і туалетний бачок 25-30%.

Але от питання: а наскільки раціонально ми використовуємо воду?

Виявляється, що суттєвий відсоток води ми витрачаємо даремно. Близько 21 % питної води, за яку ви платите, йде прямо в каналізацію без корисного застосування. Методи економії води

Існує маса рекомендацій по заощадженню води. Ось одні з найбільш популярних:

  • не залишати кран включеним при чищенні зубів;
  • вимикати кран під час гоління;
  • під час прийняття душу не залишати потік води постійно включеним;
  • при митті посуду використовувати ванночки, а не проточну воду.

Загалом, всі подібні поради зводяться до одного ‒ періодично закручувати вентиль водопроводу. Ви, звичайно ж, заощадите воду, таким чином, але це незручно, дратує і займає багато часу.

Звичайно, існують різні механізми дозволяють економити споживання води, але один з найбільш доступних і зручних є спеціальні насадки для крана іменовані аераторами, які вже добре зарекомендували себе у всьому світі, а особливо в європейських країнах. На сьогоднішній день Німеччина є провідною країною у реалізації інноваційних технологій по збереженню природних ресурсів, у т. ч. і води.

Як це працює

Серед різних сучасних водосберегащих насадок є багатофункціональні варіанти. Такі моделі економлять відразу в двох напрямках:

  • По-перше, насичують потік води дрібними пухирцями повітря, створюючи водну піну;
  • По-друге, дозволяють економити витрати ресурсу на відкриванні та закриванні крана.

Дані прилади для економії води оснащені виступаючим клапаном, дуже просто встановлюються і підходять до більшості змішувачів. Принцип дії такий: необхідно натиснути рукою на стрижень, вода потече. Для виключення досить натиснути на стрижень.

У такому разі власник приладу для економії води отримує можливість не витрачати даремно воду. Її подача зупиняється миттєво і так само швидко відновлюється. Також корисним ефектом від використання аераторів для крана, є гігієнічність, оскільки на відміну від використання змішувача забруднення змиваються потоком води. Поряд з економією, мала витрата води на санітарно-гігієнічні процедури забезпечує і поліпшення функціонального стану шкіри. Це відбувається за рахунок видалення з поверхні шкіри тільки екзогенних забруднень.

  • І нарешті, сенсорні насадки, вони є самим дорогим пристроєм для економії води, по відношенню до насадкам. Однак, ці насадки не менш ефективні, а іноді є навіть найбільш економічними з однієї простої причини – в силу нашого менталітету і наших звичок. Адже вода стікає лише в тому випадку, коли під насадкою є предмет (тарілка, чашка і т. д.) або руки.

Який відсоток економії

Насадки для економії води на крани, змішувачі, душі і туалетні бачки дозволяють істотно скоротити грошові витрати на оплату комунальних платежів за рахунок зменшення споживання гарячої і холодної води, а також її відведення.

Економія води досягається за рахунок установки на ВСІ джерела водоспоживання водозберігаючі насадки. По завершенню установки всіх пристроїв відбувається економія води, як при її споживанні, так і при її відведення від 50% до 70% від загального обсягу (у залежності від пропускної здатності води економних пристроїв).

Крім цього, при нагріванні води газовою колонкою або електричним бойлером додатково відбувається економія газу або електроенергії близько 15%-30%, що дозволяє окупити придбану продукцію протягом 1,5 ‒ 5 місяців. Термін окупності і величина економічного ефекту безпосередньо залежить від кількості джерел водоспоживання (крани, змішувачі, туалети і душі), кількості користувачів цими джерелами водоспоживання і наявності додаткових джерел підігріву води.

Наприклад, сім'я з трьох осіб щодоби споживає в середньому 490 літрів води. Придбавши квартирний набір насадок, відбувається така економія:

  • за 1 день – 225 літрів;
  • за 1 місяць – 6.750 літрів;
  • за 1 рік – 81.000 літрів.

Економія води з такими приладами становить до 80% без втрати напору. Тепер фільтри для води змінюються в три рази рідше. До того ж, крім води, ви економите електроенергію або газ в середньому 30% при підігріві води.

Нагадаємо, позитивний і максимальний результат досягається за рахунок комплексного підходу по установці водозберігаючих пристроїв на всі джерелами водоспоживання, а саме: на всі змішувачі, крани, туалетні бачки та душі.

Як вибрати пристрій для дому

Для квартири вже є підібрані «Квартирні набори», які повністю задовольнять Ваші потреби і забезпечать високу економію:

  • у змішувач для кухні підійдуть пристрою з пропускною здатністю від 4 до 6 л/хв., Якщо вода використовується для приготування їжі, краще 6л/хв. Це дозволить швидше наповнювати каструлі водою.
  • у змішувач для умивальника підійдуть пристрою з пропускною здатністю від 2 до 4 л/хв. Якщо в умивальнику тільки миють руки, достатньо 2-3 л/хв. Якщо воду в змішувачі використовують для гоління станком, чищення зубів, то більш комфортно підійдуть пристрою з пропускною здатністю від 3 до 6 л/хв.
  • у змішувач для наповнення ванни підійдуть пристрою з пропускною здатністю від 12 л/хв і вище.
  • для душа подойдут устройства с пропускной способностью от 4 до 9 л/мин. Если в семье есть девушки/женщины с длинными волосами, то для более комфортного использования воды подойдут устройства с пропускной способностью от 7 до 9 л/мин. При этом будет обеспечен максимальный комфорт и экономия воды/денежных средств.
  • Важно знать, что у кого в квартире/доме есть газовая колонка или газовый котел, может поставить насадку на кран не мене 6 л/минуту, а на душ не менее 8 л/минуту, в противном случае большенство колонок не будет включаться при слабом протоке воды!
  • для туалетного бочка підійде обмежувач зливу води, за допомогою якого можна буде самостійно виставити рівень економії (по своїм потребам).

Такі параметри використовуються при виборі водозберігаючих продукції для організацій, підприємств і установ, в т. ч.: готелі, ресторани, фітнес-клуби, кафе, бари, дит. садки, школи, інтернати, поліклініки, салони краси і т. д. тобто там, де активно використовується вода.

Отримати більш детальну інформацію і вибрати підходящий саме для вас набір водозберігаючих пристроїв допоможуть професійні консультанти інтернет магазину Аркад. Телефонуйте і не соромтеся задавати будь-які питання. Адже чим швидше ви розберетеся з питаннями, тим швидше ви почнете заощаджувати сімейний бюджет, а зекономлені кошти перерозподіляйте на більш пріоритетні напрями або на свій відпочинок. Адже постійні стреси без відпочинку призводять до хвороб.

Економте з задоволенням!    

 
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner