🚽 Насадки на туалетний бачк |для економії води|
- Топ продаж
Обмежувач зливання води для туалетного бачка (Wasser-Stop) Т-ОСВ2
Готово до відправки180 ₴T-ОСВ2
-
Обмежувач зливу води для туалетного бачка (Wasser-Stop) Т-ОСВ2
Готово до відправки180 ₴T-ОСВ-3
Як показує практика, одна людина відвідує вдома туалет від 3 до 6 разів на добу (в спортивних залах, кафе і т. д. кількість відвідувань зростає в кілька разів). Об'єм наповнення води туалетного бачка в середньому становить від 5 до 9 літрів.
Фізіологія людини влаштована таким чином, що він частіше ходить по малій нужді, ніж великий, але при цьому постійно зливається весь обсяг води, т. е. 5 - 9 літрів.
На сьогоднішній день на ринку України у продажу є системи зливу з подвійною кнопкою. При натисканні однієї кнопки відбувається повний злив, а при натисканні інший половина.
Недолік цієї системи полягає в тому, що людина по своїй натурі завжди вибирає те, що йому зручно. Іншими словами, він буде натискати більш зручну кнопку – більшу, ніж натискати маленьку кнопку. Таким чином, постійно, а точніше практично завжди здійснюється злив повного бачка. Це найчастіше стосується громадських місць: готелі, готелі, гуртожитки, кафе, ресторани, спортивні зали і т. д.
Деякі умільці, з метою економії свого бюджету обмежують наповнення туалетного бачка водою з допомогою регулювання поплавця або ставлять всередину бачка банку з водою. При цьому, туалетний бачок завжди наповнюється частково, а це, у свою чергу, призводить до того, що цього об'єму води не завжди вистачає для повноцінного змиву відходів. А це вже обмеження себе і своїх членів сім'ї в певному комфорт.
А саме, туалетний бачок завжди наповнюється частково (наполовину) ― цього достатньо для змиву відходом «малої потреби», але іноді цієї кількості води недостатньо для змиву більшої кількості відходів, і тоді необхідно стояти біля санвузла, чекаючи повторного наповнення для змивання залишків відходів. Цей процес забирає додатковий час, створюючи при цьому дискомфорт і за фактом відбувається злив повного бачка.
При установке же ограничителя слива воды нет потребности думать какую необходимо нажимать кнопку (двухкнопочная система), дожидаться повторного наполнения бачка или удерживать рычаг слива по секундам. Достаточно лишь раз нажать на кнопку и устройство самостоятельно перекроет сливную арматуру на сливе части воды, а при необходимости (для смыва больших отходов) достаточно нажать на кнопку повторно, на пару секунд.
Ограничитель слива (ОСВ) устанавливается не более одной минуты, он изготовлен из нержавеющей стали, поэтому эта покупка осуществляется один раз в жизни. Единственное требование – диаметр сливной арматуры не должен быть уже 15 мм.
Ограничитель слива воды самая выгодная инвестиция для сбережения бюджета, ведь он вечный.
В среднем семья из трех человек ежемесячно использует 3 150 литров холодной воды сливая ее в канализацию через унитаз, при этом оплата услуг ЖКХ осуществляется, как за потребление холодной воды, так и за ее отведение.