Яку вибрати насадку?
На сьогоднішній день в 99% всіх продаваних на ринках і магазинах змішувачах вже на носиках гусака встановлені аератори (пропускна здатність води у них коливається від 12 л/хв до 18 л/хв) основне їх завдання полягає в тому, щоб створити єдину течію, яка не буде розбризкуватися. Ці насадки не економлять воду, а якщо і економлять, то дуже мало!
Економні аератори до змішувачів і кранів, а також стабілізатори витрати води (прочитати чим відрізняються), як і медаль, має дві сторони. Перша – це економія, друга – це комфорт. Необхідно отримати максимальну економію і при цьому не в збиток комфорту. Для кожного індивідуального місця підійде та чи інша економна насадка, таким чином, при виборі насадки для економії сімейного бюджету, потрібна золота середина між економією і комфортом. Для квартири вже є підібрані «Квартирні набори», які повністю задовольнять Ваші потреби і забезпечать високу економію не на шкоду звичному комфорту.
Додаткова інформація:
― в змішувач для кухні краще ставити насадки з пропускною здатністю від 2,5 л/хв, 3л/хв, 4л/хв і до 6 л/хв. Якщо вода використовується для приготування їжі або постійно готується великий обсяг їжі (ресторан, кафе тощо), або холодна вода підігрівається газовою колонкою, необхідно встановлювати стабілізатор витрати води для змішувача з пропускною здатністю не менш 6л/хв. Це важливо! Крім цього, цього об'єму води (6л/хв) буде достатньо для якісного змивання жирних відходів в каналізацію. Звертаємо особливу увагу, що при установці насадок з меншою пропускною здатністю 1,7 л/хв – 4 л хв з-за слабкого протоку води не буде включаться газова колонка!
Це обмеження не стосується газового котла або електричного бойлера!
― в змішувач для умивальника в ванну кімнату підійдуть пристрою з пропускною здатністю від 1,7 л/хв до 4 л/хв. Якщо в умивальнику тільки миють руки (громадські туалети в ресторані, кафе, готелі, фітнес-клубі, в організаціях і підприємствах) достатньо 1,7 л/хв або 2 л/хв. Якщо воду в змішувачі використовують у квартирі йди в будинку (умивання, гоління станком, чищення зубів), то для більш комфортного і в теж час економного використання води підійдуть пристрою з пропускною здатністю від 3 л/хв до 4 л/хв. При наявності газової колонки тільки ― 6л/хв.
Це обмеження не стосується газового котла або електричного бойлера!
― у змішувач, який наповнює ванну, рекомендуємо встановлювати неекономні аератори з пропускною здатністю води від 12 л/хв і вище це пов'язано з тим, що при малої пропускної здатності насадки, ванна буде дуже довго наповнюватися, що створить певний дискомфорт. Але якщо Ви економите, то навіщо наповнюєте ванну? Альтернативна заміна - душ!
― для душа підійдуть пристрою з пропускною здатністю від 4 л/хв до 9 л/хв. Якщо в сім'ї є дівчата/жінки з довгим волоссям, то для більш комфортного використання води підійдуть пристрою з пропускною здатністю 6 л/хв, 7 л/хв, 8 л/хв або 9 л/хв. При цьому буде забезпечений максимальний комфорт і економія води/грошових коштів. Якщо холодна вода підігрівається газовою колонкою, необхідно встановлювати стабілізатор витрати води для душу з пропускною спроможністю не менше 8 л/хв. Це важливо! Звертаємо особливу увагу, що при установці насадок з меншою пропускною здатністю 4л/мин ― 6л/мин из-за слабого протока воды не будет включатся газовая колонка!
Это ограничение не касается газового котла или электрического бойлера!
― для экономии холодной воды, как на подаче, так и на отведении в туалетном бочке рекомендуем установить ограничитель слива воды для туалетного бачка, с помощью которого можно будет самостоятельно выставить уровень экономии (по своим потребностям от 25% до 75%).
Такі параметри використовуються при виборі водозберігаючих продукції для організацій, підприємств і установ, в т. ч.: готелі, ресторани, фітнес-клуби, кафе, бари, дит.садки, школи, інтернати, поліклініки, салони краси і т. д. тобто там, де активно використовується вода.
- Як це працює?Які бувають пристрою для економії води. Як і з чого вони зроблені? Як вони економлять воду і багато іншого.Повна версія статті
- Чим відрізняється економний аератор від економного...Детальний опис з наочними картинками.Повна версія статті