Продавець Інтернет-магазин АРКАД - Водозберігаючі технології розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
197 відгуків
+380 (99) 028-59-99
+380 (97) 976-14-18
Компания "Аркад" - Насадки для экономии воды

Чому потрібно економити воду?

Чому потрібно економити воду?

 

 
Прісна вода

— це найбільший за обсягом споживання «продукт харчування» в раціоні людини. Вода в організмі людини становить 2/3 ( або 65-75%) маси всього тіла. Людина може прожити без неї не більше восьми днів, а в пустелі смертельне зневоднення організму настає вже через добу. Втрата 6-8% води від загальної ваги тіла призводить до непритомності, а якщо людина втрачає більш 20% вологи, то він неминуче вмирає.

Приблизно 71 % поверхні Землі покрито водою (океани, моря, озера, річки, льодовики) — 361,13 млн км2 . Велика частина води — солона, і вона непридатна для вживання.

За різними підрахунками частка прісної води у загальній кількості води на Землі становить 2,5—3 %, причому 98,8 % знаходиться в льодовиках та грунтових водах.

Менше 0,3 % всієї прісної води міститься в річках, озерах і атмосфері, і ще менша кількість (0,003 %) знаходиться в живих організмах.

Цей унікальний, і в теж час складний природний елемент має ключове значення у створенні і підтримці життя на Землі, в хімічному будову живих організмів, у формуванні клімату і погоди. Вода є найважливішим речовиною для всіх живих істот на планеті Земля.

 

 
Нестача питної води

Вчені Міжнародного інституту управління водними ресурсами з'ясували, що нестача прісної води може початися вже через 25 років. Населення планети і обсяги споживаної рідини зростають, з цих причин проблеми з водою вже існують у жителів країн Азії і Африки. Ситуація, що склалася, передбачає будівництво водосховищ, розробка нових технологій і найголовніше впровадження державних програм, які дозволять істотно скоротити і заощадити витрати води різними способами.

 

Всесвітній день водних ресурсів
22 березня у багатьох країнах відзначають Всесвітній день водних ресурсів, він же — Міжнародний день води. Ідея проведення Міжнародного дня води вперше прозвучала на Конференції ООН з охорони оточуючого середовища і розвитку (ЮНСЕД), яка відбулася в 1992 році в Ріо-де-Жанейро. Відзначати цей день почали в 1993 році.Міжнародний день води – відмінний привід нагадати всім жителям планети про те, наскільки вода важлива для життя. Без неї не зможуть існувати ні людина, ні тварини, ні рослини.
Європейський досвід економії води

В Европе уже давно формируются традиции экономии воды, которые успешно применяются в аграрной, промышленной и бытовой сфере.Особое место в использовании водных ресурсов занимает водопотребление для нужд населения. Так, в Украине и России на одного человека приходится в среднем 350 литров в сутки, тогда как в США этот показатель составляет 200 литров, а в Европе 130-140 литров. Вопрос экономии воды во многих странах решается на государственном уровне, хотя внести свой вклад в решение проблемы водных ресурсов под силу любому человеку. Скорочення споживання води в Європі більше ніж у два рази стало можливим після того, як були винайдені і повсюдно впроваджено в експлуатацію насадки на кран для економії води, аератори на кран для економії води, стабілізатори і регулятори витрати води, як для змішувачів, так і для душів, а також обмежувачі витрати води для туалетних бачків.

 

Висновки

Ми пропонує кожній людині задуматися про насущну проблему і спільно зайняти активну позицію по водосбережению прісної води за допомогою установки на всіх джерелах водоспоживання економних пристроїв.

Вартість цих пристроїв на стільки мала, по відношенню до щомісячними платежами комунальних послуг, що вже через кілька місяців (1-3) їх вартість повністю окупиться і наступні місяці будуть приносити додатковий дохід у вигляді заощаджених засобів.Додатково слід зазначити, що багато організації та установи при підігріві холодної води використовують джерела нагріву у вигляді електричних бойлерів, газових котлів і т. д. Зменшення споживання гарячої води, дозволить Вам скоротити додаткові витрати на газ і електроенергію, що в свою чергу забезпечить додаткове скорочення викидів шкідливих речовин у навколишнє середовище.

Підбивши підсумки, ми можемо сміливо стверджувати і гарантувати, що за роки експлуатації встановлених Вами на своїх кранах, душах і туалетних бачках наших водозберігаючих пристроїв, відбудеться колосальна економія тисячі і тисячі мільйонів літрів чистої води.

Особисто Вам це принесе заощадження власних коштів за рахунок скорочення витрат на оплату комунальних платежів і Ви зможете їх перенаправити на більш пріоритетні напрямки. Крім цього, і це є найважливіше, Ви виявите турботливе ставлення до свого дому - Земля!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner